Sala Weselna

Ośrodek Miód Lawenda to wyjątkowy kompleks wypoczynkowo-bankietowy, powstał z myślą o ludziach ceniących elegancję, wyjątkowy klimat i dobry smak. Do dyspozycji naszych Gości mamy atrakcyjny, przestronny lokal z dużą salą bankietową na 170 osób oraz dwiema mniejszymi salami do 70 i 15 osób. W 19 pokojach możemy zakwaterować 54 gości. Do ich dyspozycji pozostaje nowoczesne SPA i plenerowa siłownia w dużym ogrodzie. Teren jest ogrodzony i monitorowany.

Swoje „tak” Państwo Młodzi mogą powiedzieć w otoczeniu malowniczej przyrody lub jednej z sal podczas organizowanej u nas ceremonii ślubnej. Tak, by ten jeden z najważniejszych w życiu dni był romantyczny i spełniony.

Niepowtarzalna atmosfera naszego lokalu i piękne krajobrazy rozpościerające się dookoła obiektu, sprawiają, że ten dzień zostanie zapamiętany na zawsze. Piękne chwile będzie wspominać nie tylko Młoda Para i Rodzice ale także wszyscy Goście uczestniczący w uroczystości.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji pełnej doskonałych smaków i zróżnicowanych potraw serwowanych w eleganckiej scenerii lawendy i zapachu miodu…
Masz pytanie?
Chcesz zarezewować salę na wesele?