31.03.
2019

Kolonie Językowe w „Miód Lawenda”

Nauka angielskiego w wakacyjnym klimacie, na świeżym powietrzu? Tylko z Eurolingua i Miód Lawenda! Proponujemy Wam Kolonie Językowe „Summer English Sport Camp” z elementami zajęć sportowych i manualnych. Nauka języka Angielskiego poprzez gry, zabawy i piosenki, dzięki którym poznawanie języka obcego będzie jeszcze przyjemniejsze. W trakcie 4-godzinnych zajęć dziennie będziecie toczyć dyskusje, prowadzić konwersacje i przyswajać nowe słownictwo.  Po zajęciach codziennie czekać będą na Was nowe atrakcje: (m. in. wycieczki, wyjazd na odkryty basen, spacery na świeżym powietrzu po lesie) Zapewniamy nocleg, pełne wyżywienie oraz potrzebne materiały dydaktyczne.

Miód Lawenda w miejscowości Biardy to pachnący wakacjami, świeżością, beztroską i sosnowym lasem raj dla maluchów, czyli idealne miejsce na odpoczynek i relaks po całorocznej nauce. Tutaj można pospacerować po kolorowym ogrodzie, pooddychać czystym powietrzem oraz odwiedzić tętniący życiem las.

Na pogodę i niepogodę wszystkim uczestnikom obozu proponujemy bardzo ciekawy program pobytu. Spędzicie dzień w Magicznych Ogrodach, które są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjecie bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię.

Kolejną atrakcją będzie spacer leśną ścieżką edukacyjną oraz piknik na świeżym powietrzu pod odkrytym niebem.

Dodatkowo zorganizowana zostanie wycieczka na odkryty basen w miejscowości Łuków.

Grupy wiekowe: 7-10 lat i 11-13 lat.